0 262 655 21 93 - 0532 283 24 99

Sosyal Medyada Biz}

Özel Araç Kiralama

  • Ağır Vasıta Kiralama
  • Ticari araç Kiralama
  • Endüstriyel Araç Kiralama
  • Şantiye Araçları Kiralama
  • Römork Kiralama

Ağır vasıta, Ticari , Endüstriyel, Şantiye ve diğer araç ihtiyacınız olduğu zaman kiralama yöntemini tercih edebilirsiniz. Firmamız ağır vasıta araç kiralama sektörü içerisinde yer alarak müşterilerinin taleplerini hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılıyor. Bundan dolayı şantiye içerisinde kullanılması gereken araçlara ihtiyaç duyduğunuzda firmamızın sunduğu özel hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Bu  hizmet içeriği yasal çerçeve içerisinde müşterilerimize sunuluyor. Bundan dolayı güven içerisinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İhtiyaç duyulan araç şoförlü veya şoförsüz olarak sizin kullanımınıza verilmekte olup bu hizmet içeriği için de ekonomik fiyat politikası benimsenmektedir. Kurumsal vizyona sahip olan firmamız sektörün kiralama ihtiyaçlarına olumlu olarak dönüş yapmaktadır.

Araç Kiralama Avantajı

Ağır vasıta veya şantiye araçlarını kiralamak işletmenize maddi açıdan kar sağlar. Yüksek tutarlar ödemeden işinizin süresi boyunca kullanım sağlayabilir ve işinizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz. Bu hizmet içeriğinden yararlanmak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile görüşme sağlayabilir ve talebinizi iletebilirsiniz. Belirttiğiniz araç en kısa süre içerisinde hazırlanarak size teslim edilir. Gerekli sözleşmeler yasal çerçeve içerisinde yapılmakta olup firmamız müşteri memnuniyetini ön plana almaktadır.

Bünyemizde yer alan geniş araç filosu ile sektörün tüm ihtiyacı güvenilir bir şekilde karşılanmaktadır. Şantiyelerde kullanılan araçların özel olması gerekir. Ayrıca bu araçların bakımları da zamanında yapılarak sizin kullanımınıza sunulur. Araçların bakım ve onarım işlemleri titizlik içerisinde yürütülmekte olup profesyonel bir şekilde kullanabilmeniz için tüm detaylara önem verilir. 

Ağır Vasıta ve Şantiye Araç Kiralama Fiyatları 

Araçların kiralama fiyatları sürelere ve araçların modellerine göre değişkenlik gösterir.

Talep ettiğiniz aracı almak için iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Kullanım süresini belirtmeniz ve hangi aralıklarda gerekli olduğu da mutlaka sözleşmeye eklenmelidir.

Firmamız araçların kiralanma fiyat politikasını ekonomik olarak belirlenmiştir.

Bundan dolayı kaliteli bir hizmet alarak kullanım sağlayabilirsiniz. Bulunduğunuz alanda farklılık oluşturmak isterseniz sektör içerisinde başarılı işlere imza atmış olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile hizmet veren firmamız yenilikçi yapısı ile de sektör de lider konumda yer almaktadır. Bundan dolayı tüm kiralama ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Rakiplerimizden Farklarımız

Teknoloji

Ar-Ge ekibimiz teknolojiyi işimize uyarlayarak hizmette kaliteyi sağlıyoruz. aynı zamanda sektöre yenilikler katarak rakiplerimize öncülük ediyoruz.

Kriz Yönetimi

Personellerimizi KILIÇ bünyesine alırken eğitimlerden geçiriyor ve onları gelecekte yaşayacakları krizlerde neler yapacağını öğretiyoruz.