0 262 655 21 93 - 0532 283 24 99

Sosyal Medyada Biz}

Castrol Madeni Yağları

Toptan ve Perakende Satış:

Binek araçlar ve otobüs, kamyon gibi büyük ticari araçlarınıza uygun filtre çeşitleri, Castrol yağ çeşitleri.


Castrol Madeni Yağ Ürünleri

» Tarım Yağları
» Motosiklet Yağları
» Ticari Araç Motor Yağları
» Binek Araç Motor Yağları
» Transmisyon ve Dişli Yağları
» Endüstriyel Yağlar
» Tamamlayıcı Ürünler
» Endüstriyel Yağlar

İletişim İçin —> 0 532 283 24 99

Kısaca ; CASTROL


Otomotiv yağları, sanayi yağları, deniz yağları, antifriz, gres, fren hidroliği olmak üzere 120’den fazla çeşit ürün imal ederek Castrol markasıyla pazara sunan Castrol’ün yaklaşık bir asırdan beri sürdürdüğü madeni yağ teknolojisinde önderlik vasfını tüm dünyadaki şirketlerinde görmek mümkündür. Otomotiv ve sanayi sektörlerinin dev firmalarıyla yaptığı ortak çalışmalar Castrol’e dünyanın dört bir yanındaki müşterilere en iyiyi sunma imkanı sağlamaktadır.
Dünyada otomobil sporlarına destek veren şirketlerin başında gelen Castrol, Türkiye’de de 1982 yılından beri bu sporun içinde aktif olarak yer almış ve Castrol ekiplerinin elde ettiği şampiyonluklara ürünlerinin dayanıklılık ve güçlülüğünü de ispat etmiştir.


Castrol dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çevre koruma konusunda en hassasiyetle yaklaşan firmaların başında gelmektedir. Bu özellik Castrol’e önemli bir rekabet avantajı sağlamaktadır.


Castrol Türkiye tarafından motor teknolojisinde devrim yaratan “Yüzyılın Ürünü: Castrol GTX Magnatec”, Castrol’ün dünya genelinde kuruluşunun 100. yılında Türk tüketicisine sunuldu. Eşsiz moleküler çekim gücü sayesinde aracın motorunda ilk çalıştırma anından itibaren koruma sağlayarak, motor ömrünü uzatan Castrol GTX Magnatec, modern Castrol teknolojisi kullanılarak geliştirilen yeni bir ester sayesinde, motorun daha fazla performans göstermesini sağlıyor.


Aruba’da yapılan Castrol Bölge Toplantısı’nda, 1997 yılında gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları nedeniyle “1997 yılının en başarılı şirketi” ödülüne layık görülen Castrol, Mart 2000 yılında dünya devi petrol şirketi BP’nin bünyesine katılarak çok daha fazla geniş üretim, dağıtım ve pazarlama sistemlerine sahip bir dünya markası haline gelmiştir.