0 262 655 21 93 - 0532 283 24 99

Sosyal Medyada Biz}

Akaryakıt Toptan Satışlar

Kılıç Yaşam Petrol, toplu akaryakıt tüketimi olan ve alımlarını akaryakıt istasyonlarından karşılayamayan profesyonel şirket ve kuruluşların, bu konudaki ihtiyaçlarını giderir. Kılıç Yaşam Petrol, ticari ve endüstriyel satışlarını bu misyon çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Kılıç Yaşam Petrol, ilgili tesisatlarından temin ettiği akaryakıtları, mühürlü olarak, ürün teslim fişi, kantar fişi, analiz raporu ile birlikte teslim adresine sevk eder. Türkiye’nin en geniş ve en güçlü tesisat ağına sahip markalarını ile iş ortağı olan Kılıç Yaşam Petrol, yurdun her köşesine toptan akaryakıt satışı gerçekleştirme olanağı sahiptir.

Müşterilerinin sektörsel tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen  Kılıç Yaşam Petrol, perakende satışının yanı sıra yoğunlukla endüstriyel sanayi kuruluşlarına hizmet vermektedir. Müşterilerimiz arasında, inşaat, hazır beton, madencilik, lojistik, nakliye, vinç işletmeleri, yol müteahhitleri, hafriyat, alt yapı, kum ve taş ocakları, kamu kuruluşları ve tekstil firmaları bulunmaktadır.

Türkiye Genelinde Lojistik ağımız Trabzon, Samsun, Kırıkkale, Derince, Haramidere, Aliağa, Antalya, Mersin, İskenderun ve Batman’da bulunan toplam 10 akaryakıt terminalinden oluşmaktadır.