Lojistik

“Tedarik Zincirine Stratejik Değer Katmak” misyonuna sahip olan Borusan Lojistik, tedarik zincirinin her halkasında müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri geliştirmeyi ve müşterilerinin operasyonlarına özel farklı çözümler sunmayı hedeflemektedir. 

Kılıç - Lojistik müşterilerinin tedarikçilerinden başlayıp, müşterilerinin müşterilerine kadar devam eden süreci tek elden yönetmektedir. Etkin operasyon ve müşteri hizmetleri yönetimi ile ürün akışı gerçekleşirken, eş zamanlı olarak bilgi akışını ve raporlamayı etkin olarak sağlamaktadır. 

Türkiye Lojistik hizmetlerinde de modern yönetim tekniklerini etkin olarak kullanan Kılıç -Lojistik, müşterileri ile birlikte sürekli iyileştirme ve fark yaratan uygulamalarla süreçlerine değer katmaktadır. 

Genel Müdürlüğü Kocaeli’de bulunan Kılıç -Lojistik’in, Türkiye geneline yayılmış bölge müdürlükleri, şubeleri, depoları ve kara nakliye ofislerinde bulunan uzman ve yetkin kadrosu, etkin insan kaynakları yönetimi, süreç bazlı verilerle yönetim metodolojisi ve güçlü bilgi sistemleri altyapısı ile tek çatı altında toplanmaktadır.