KILIÇ YAŞAM YAPI SAN VE TİC A.Ş.

SİZLER İÇİN ENDÜSTRİYEL AMBALAJ ÇÖZÜMLERİ SUNUYORUZ.

Castrol Madeni Yağları

Castrol Madeni Yağları

Castrol Madeni Yağları – Kılıç Yaşam Petrol A.Ş.

Toptan ve Perakende Satış:

Binek araçlar ve otobüs, kamyon gibi büyük ticari araçlarınıza uygun filtre çeşitleri, Castrol yağ çeşitleri.

Castrol Madeni Yağları – Kılıç Yaşam Petrol A.Ş.

Castrol Madeni Yağ Ürünleri
» Tarım Yağları
» Motosiklet Yağları
» Ticari Araç Motor Yağları
» Binek Araç Motor Yağları
» Transmisyon ve Dişli Yağları
» Endüstriyel Yağlar
» Tamamlayıcı Ürünler» Endüstriyel Yağlar

İletişim İçin —> 0 532 283 24 99

castrol » 5W-40 Dizel Yağlar
castrol » 10W-40 Dizel Yağlar
castrol » 15W-40 Dizel Yağlar
castrol » 5W-30 Dizel Yağlar
castrol » 10W-30 Dizel Yağlar
castrol » 20W-50 Dizel Yağlar
castrol » Tek Dereceli Dizel Yağlar
castrol » 0W-30 Dizel Yağlar
castrol » 0W-40 Dizel Yağlar

REKABETÇİ PAZAR KOŞULLARINDA SİZİ GÜÇLÜ TUTACAK ÇÖZÜMLER

Castrol'ün Sıvı Mühendisleri tarafından geliştirilen ürünler, verimliliğinizi ve kârlılığınızı artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Geniş kapsamlı Orijinal Ürün Üreticisi (OEM) onayları ve müşteri vaka incelemeleri, çözümlerimizin birinci sınıf performansını ve iş avantajlarını doğrulamaktadır. Ürünlerimiz, temel nitelikleri paylaşan ve nerede ihtiyaç duyarsanız duyun uygulama ihtiyaçlarını güvenli biçimde karşılamaya yardımcı olmak için tasarlanan ürün ailelerine aittir. Castrol'ün uzmanları ürün ailelerimizden en büyük yararı elde etmenize yardımcı olmak için teknik destek ve tavsiye verir ve işletme verimliliğinizi, Sağlık, Güvenlik ve Çevre profilinizi ve itibarınızı korur.

Yağlama zorluklarınız ne olursa olsun, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olmak için Castrol'e güvenebilirsiniz.


Bir İngiliz markası olan Castrol, 100 yılı aşkın süredir dünya çapında gres ve ileri yağlama ürünleri pazarında lider bir markadır. Otomotiv, denizcilik, üretim, havacılık ve petrol arama sektörlerine hizmet veren Castrol, motor yağı denince Türk tüketicilerinin aklına gelen ilk markalardandır. Dünyanın dört bir yanına dağılmış satış ve satış sonrası hizmeti ile bir dünya devi olan Castrol, ticari, bireysel ya da endüstriyel olmak üzere farklı ihtiyaçlara cevap veren yağlar üretmekte ve satmaktadır. Ayrıca dünyanın dört bir yanında bulunan yedi Ar-Ge merkezi ile yağ teknolojisi kapsamında inovasyon çalışmaları yapmakta, özel çalışma ve üretim koşullarına yönelik patentli ve yüksek performanslı ürünler üretmektedir. Birçok otomotiv devi tarafından önerilen Castrol ürünleri yeni nesil motorlar ve diğer mekanik aksamlarda mükemmel performans yakalanmasına destek olmaktadır. Aynı şekilde motosiklet, ağır vasıta ve tekneler için de farklı sentetik ve mineral motor yağları sağlayan Castrol, bu alanlarda da kendinden oldukça bahsedilen bir marka olma özelliğine sahiptir.

Castrol’de Her İhtiyaca Yönelik Motor Yağı Bulunmaktadır

Otomotiv endüstrisi için ürettiği motor yağları ile sınıfının önde gelen markalarından biri olan Castrol’ün ürün portföyü türlerine göre tam sentetik, yarı sentetik ve mineral olmak üzere üç gruba ayrılmıştır. Bir tam sentetik motor yağı olan Castrol Edge, otomobilinizin motoru için en gelişmiş ve kuvvetli sentetik motor yağının avantajlarını sağlamanıza yardımcı olur. Şimdiye kadar Castrol tarafından üretilen en güçlü motor yağı olma özelliği sağlayan Castrol Edge, Titanium FST teknolojisi ile geliştirilmiştir ve farklı ve yüksek basınç koşulları ya da motor devirlerinden etkilenmeden motorun tam performansta çalışmasına yardımcı olur. Sürtünmeyi minimuma indirerek aşınmayı engeller.

Castrol Magnetec Stop-Start ise yenilikçi yapısı ve akıllı molekülleri ile kendini yenileyebilen bir katman tasarlayarak motorunuzu korur, zorlu trafik koşullarında ve dur kalkta bile motor aşınmalarının önüne geçer. Yarı sentetik motor yağlarından biri olan Castrol Magnetec ise aracınızın kontağını çevirmeniz ile birlikte motorunuzu koruma altına alan bir teknolojiye sahiptir. Adeta bir mıknatıs gibi motora yapışan Castrol Magnatec, kontağın çevrilmesinden motorun ısınmasına kadar geçen süredeki aşınmaların önüne geçer. Böylece aşınmaların büyük çoğunluğunu bertaraf etmenize destek olur.

Motor yağında çamurlaşmanın önüne geçerek motorunuzu koruyan bir diğer yarı sentetik motor yağı Castrol GTX motorunuzu aşınmalara karşı korur. Mineral motor yağları kategorisinde de sayılabilecek Castrol GTX yüksek ve düşük motor sıcaklıklarında mükemmel performans sağlar. Motorun ömrünü kısaltan kolesterol gibi hayati yağ kanallarının tıkanması konusunda çözüm bulan Castrol GTX, motorunuzu uzun yıllar kullanmanıza yardımcı olur. LPG’Li araçlar için özel tasarlanmış olan Castrol GTX LPG bu araçların performansını maksimize etmek için özel olarak formüle edilmiş bir mineral motor yağıdır.

Motor Yağı Değiştirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler</strong></p><p>Aracınızın motor yağını belirli sıklarla değiştirmeniz motor performansını iyileştireceği gibi otomobilinizi uzun vadeli kullanabilmenize de destek olacaktır. Motor yağının değişim süresinin geldiğini yeni nesil araçlar elektronik aksamları vasıtası ile sürücülere zaman kaybetmeden belirtmektedir. Böylece motorda minimum zarar hedeflenmektedir. Motor yağını araç bakım servisinde değiştirebileceğiniz gibi kendiniz de uzmanlaşarak değiştirebilirsiniz. Aracınızın ve sizin ihtiyaçlarınıza yönelik doğru Castrol motor yağını seçtikten sonra, aracınızı sürerek motorunuzu ve içindeki yağı ısıtmayı unutmayın. Ardından aracınızın yağ kapağını açın. Isınmış olan eski yağ araçtaki vakumun azalması sebebiyle serbest kalıp dökülecektir. Aracın kalmayacağından emin olduktan sonra, yağ filtresini çıkarıp değiştirin. Temizlenmiş yağ filtresini yakıp iyice sıkıştığından emin olduktan sonra motor kısmından yeni yağı ekleyin. Çoğunlukla beş litrelik aracınız için yeterli olacaktır. Yağ çubuğu ile seviyeyi kontrol ettikten sonra tüm kapakları kapatın ve aracınızı tekrar çalıştırın. Isınan yeni motor yağı aksamlara yapışarak motoru korumaya alacaktır. Tüm bu işlemler sonrasında eski yağı güvenli ve kurallara uygun olacak şekilde imha ettiğinizden emin olun

Castrol Radicool
Castrol Radicool NF
Castrol Radicool SF
Araba Otomatik Şanzıman Yağı
Castrol Transmax Z
Castrol Transmax Dex III Multivehicle
Castrol Transmax Dual
Castrol Transmax A CVT
Castrol Atf Dex II Multivehicle
Castrol Atf Multivehicle
Transmax DEXRON®-VI MERCON® LV
Araba Fren Hidroliği, Fren Hidrolikleri
Castrol Brake Fluid DOT 4
Castrol Brake Fluid DOT 3
Castrol React Performance DOT 4
Castrol React SRF Racing
Castrol React DOT 4 Low Temperature
Araba Gres Yağı, Gres Yağları
Castrol LMX Li-komplex Gres
Castrol High Temperature Gres
Castrol Multipurpose Gres
Araba Manuel Şanzıman Yağı
Castrol Syntrans V FE 75W-80
Castrol Syntrans FE 75W
Castrol Syntrans Multivehicle 75W-90
Castrol Syntrans Transaxle 75W-90
Castrol Syntrans AT 75W-90
Castrol Syntrans 75W-85
Castrol Manual EP 80W
Araba Aks ve Evrensel Yağları
Castrol Syntrax Long Life 75W-140
Castrol Syntrax Limited Slip 75W-140
Castrol Axle EPX 80W-90
Castrol Axle EPX 85W-140
Axle EPX 90W
Castrol Syntrax Long Life 75W-90

Castrol Transmax Z
Kamyon ve Otobüs Manuel Şanzıman Yağı
Castrol Manual Gl-4 140
Castrol Syntrans At 75w-90
Castrol Syntrans Z 75w-80
Castrol Manual Gl-4 90
Castrol Manual EP 80W-90
Aks ve Evrensel Yağlar
Castrol Syntrax Universal 80W-90
Motor Yağları
Castrol CRB
Castrol CRB RX Diesel 20W-50
Castrol CRB RX Turbo 15W-40
Castrol VECTONCastrol Agrip Mp Plus 10w-40
Castrol Tection Global 15w-40
Castrol Tection Monograde Serisi
Aktarma Organı Yağları
Castrol Manual EP 80W
Arazi Araçları Gres Yağları
Castrol Cls Gres
Castrol High Temperature Gres
Castrol Premium Heavy Duty Plus
Arazi Araçları Diğer Ürünler
Castrol Aircol PD Serisi
Castrol Aircol SN Serisi
Castrol Hyspin Awh-m Serisi

Castrol Madeni Yağları – Kılıç Yaşam Petrol A.Ş.

Kısaca ; CASTROL
Otomotiv yağları, sanayi yağları, deniz yağları, antifriz, gres, fren hidroliği olmak üzere 120’den fazla çeşit ürün imal ederek Castrol markasıyla pazara sunan Castrol’ün yaklaşık bir asırdan beri sürdürdüğü madeni yağ teknolojisinde önderlik vasfını tüm dünyadaki şirketlerinde görmek mümkündür. Otomotiv ve sanayi sektörlerinin dev firmalarıyla yaptığı ortak çalışmalar Castrol’e dünyanın dört bir yanındaki müşterilere en iyiyi sunma imkanı sağlamaktadır.
Dünyada otomobil sporlarına destek veren şirketlerin başında gelen Castrol, Türkiye’de de 1982 yılından beri bu sporun içinde aktif olarak yer almış ve Castrol ekiplerinin elde ettiği şampiyonluklara ürünlerinin dayanıklılık ve güçlülüğünü de ispat etmiştir.
Castrol dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çevre koruma konusunda en hassasiyetle yaklaşan firmaların başında gelmektedir. Bu özellik Castrol’e önemli bir rekabet avantajı sağlamaktadır.
Castrol Türkiye tarafından motor teknolojisinde devrim yaratan “Yüzyılın Ürünü: Castrol GTX Magnatec”, Castrol’ün dünya genelinde kuruluşunun 100. yılında Türk tüketicisine sunuldu. Eşsiz moleküler çekim gücü sayesinde aracın motorunda ilk çalıştırma anından itibaren koruma sağlayarak, motor ömrünü uzatan Castrol GTX Magnatec, modern Castrol teknolojisi kullanılarak geliştirilen yeni bir ester sayesinde, motorun daha fazla performans göstermesini sağlıyor.
Aruba’da yapılan Castrol Bölge Toplantısı’nda, 1997 yılında gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları nedeniyle “1997 yılının en başarılı şirketi” ödülüne layık görülen Castrol, Mart 2000 yılında dünya devi petrol şirketi BP’nin bünyesine katılarak çok daha fazla geniş üretim, dağıtım ve pazarlama sistemlerine sahip bir dünya markası haline gelmiştir.

cemcelik