KILIÇ YAŞAM YAPI SAN VE TİC A.Ş.

SİZLER İÇİN ENDÜSTRİYEL AMBALAJ ÇÖZÜMLERİ SUNUYORUZ.

ENDÜSTRİYEL AMBALAJ Sipariş Hattı : 0262 655 21 93

ENDÜSTRİYEL AMBALAJ Sipariş Hattı : 0262 655 21 93

Endüstriyel Ambalaj konusunda entegre çözümler ve hizmet sunan ilk kuruluş olma hayali ile 2016 yıllında düşüncede oluşan KILIÇ Anlayışı; endüstriyel ambalajlama konusundaki talepleri karşılamak üzere 2016 yılında kurucumuz İbrahim Yakup KILIÇ tarafından, Dilovası İmes OSB deki küçük bir dükkanda hayata geçirildi.

O yıllarda düşüncede ne varsa, bugün de değişmedi, günden güne gelişti; üreticiden yalnızca kaliteli, doğru, efektif ürünleri;  daima doğru zamanda, doğru fiyatla ve doğru proseslerle  müşterilerine ulaştırmak bir disiplin oldu.

Ürünlerimiz :

  • Palet Streç Film, El tipi Streç Film, Polyester Çember,Ambalaj Çember,PP Çember, Kompozit Çember,Koli Bant çeşitlerimizle Ambalaj çözümleri için arayınız.
  • Kılıç Yaşam Endüstriyel Ambalaj, gelenekselleşmiş kalite tutkusu, ürün çeşitliliği, zamanında üretim ve teslimat, rekabetçi fiyat politikası ile Palet Streç, Kompozit ve Pet,PP çember,Koli Bantı kullanılan sektörlerin öncü firmaları tarafından yıllardır kabul görmektedir. Bu güvene layık olabilmek için tüm tecrübeli personeli ile birlikte yüksek verimlilik ve konsantrasyonla çalışmalarını sürdürmektedir. Siz de bu uzmanlığın konforunu yaşamak için Kuzey Endüstriyel Ambalaj’ı tercih eden öncü firmalar arasındaki yerinizi bir an önce alın!
  • Ambalaj çözümleri için iletişime geçiniz, uzman personelimiz size en iyi çözümü sunacaktır.

Sipariş Hattı : 0262 655 21 93

cemcelik